Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Przestrzenie Banacha

Lokalizacja

ul. Banacha, Kraków

Data realizacji

I etap IV kw. 2021, II etap IV kw. 2022

Dostępne metraże

32-100 m2

Ilość mieszkań

I etap: 133, II etap: 123

Biuro sprzedaży

ul. Wadowicka 3A, Kraków

+48 12 290 05 05

mieszkania@buma.com.pl

www.przestrzeniebanacha.pl

GENIALNE MIEJSCE DO ŻYCIA

Przestrzenie Banacha to nowa dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia dla mieszkańców Krakowa.

Na terenie osiedla powstanie ogólnodostępny park, punkty usługowe i handlowe, zintegrowana sieć ścieżek biegowych, rowerowych, place zabaw dla małych dzieci, dla starszych dzieci, miejsca aktywności dla młodzieży, miejsca wypoczynku i spotkań dla mieszkańców osiedla i wiele innych atrakcyjnych rozwiązań. Zaprojektowaliśmy miejsce, które z pewnością można opisać za pomocą kilku kluczowych pojęć:

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ

Przestrzenie Banacha to dobrze zorganizowane osiedle. Powstaną tu punkty handlowo usługowe, wygodne drogi oraz ogólnodostępny park. To projekt w duchu nowoczesnej wielkomiejskiej urbanistyki.

 

INSPIRACJA

Patronem całości będzie wybitny polski matematyk Stefan Banach przy którego ulicy położona będzie inwestycja.

 

KOMPLEMENTARNOŚĆ

W obrębie Przestrzenie Banacha powstanie plac zabaw dla dzieci, przestrzeń aktywności dla młodzieży, ścieżka biegowa i miejsca spotkań oraz relaksu.

 

MIEJSCE

Okolice ulicy Banacha to spokojne, zielone, ale dynamicznie rozwijające się tereny, których zaletą jest nowo budowana linia tramwajowa do centrum miasta (jej przystanek znajdzie się tuż obok Przestrzeni Banacha), zaś samo osiedle powstanie na przewiewnym wzniesieniu.

W CZYM OBJAWIA SIĘ GENIALNOŚĆ PRZESTRZENI BANACHA? W ASPEKCIE FUNKCJONALNYM OZNACZA ONA:

Mieszkania o zróżnicowanych metrażach, dopasowane do potrzeb zarówno rodzin jak i singli

Funkcjonalnie i kreatywnie zaaranżowane części wspólne, które z każdym kolejnym etapem oferują coraz więcej relaksu i rozrywki, dopełniając się wzajemnie.

Doskonałe położenie na wzniesieniu, zapewniające piękne widoki, kontakt z naturą i – co z pewnością nie jest w Krakowie bez znaczenia – dobrą wentylację osiedla.

Inwestycja nosi nazwę od wybitnego krakowskiego matematyka, który przyczynił się do rozwoju matematyki i fizyki kwantowej – Stefana Banacha. Stefan Banach powiedział, że „matematyka jest najpiękniejszym i najpotężniejszym tworem ducha ludzkiego”. Tworząc inwestycję Przestrzenie Banacha staraliśmy się również z matematyczną precyzją odzwierciedlić ducha genialnej prostoty, która przełoży się na funkcjonowanie osiedla jak samowystarczalnej dzielnicy.