Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Przestrzenie Banacha

Lokalizacja

ul. Banacha, Kraków

Data realizacji

IV kw. 2021

Dostępne metraże

36-94 m2

Ilość mieszkań

133

Biuro sprzedaży

ul. Wadowicka 3, Kraków

+48 12 290 05 05

mieszkania@buma.com.pl

rezerwacja online

http://www.przestrzeniebanacha.pl

GENIALNE MIEJSCE DO ŻYCIA

Przestrzenie Banacha to nowa dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia dla mieszkańców Krakowa.

Na terenie osiedla powstanie ogólnodostępny park, punkty usługowe i handlowe, zintegrowana sieć ścieżek biegowych i wiele innych atrakcyjnych rozwiązań. Zaprojektowaliśmy miejsce, które z pewnością odpowiada potrzebom krakowian. W ten sposób powstała koncepcja, którą w skrócie można opisać za pomocą kilku kluczowych pojęć:

 

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ

Przestrzenie Banacha to dobrze zorganizowane osiedle. Powstaną tu punkty handlowo usługowe, wygodne drogi oraz ogólnodostępny park. To projekt w duchu nowoczesnej wielkomiejskiej urbanistyki.

 

INSPIRACJA

Patronem całości będzie wybitny polski matematyk Stefan Banach przy którego ulicy położona będzie inwestycja.

 

KOMPLEMENTARNOŚĆ

W obrębie Przestrzenie Banacha powstanie plac zabaw dla dzieci, przestrzeń aktywności dla młodzieży, ścieżka biegowa i miejsca spotkań oraz relaksu.

 

MIEJSCE

Okolice ulicy Banacha to spokojne, zielone, ale dynamicznie rozwijające się tereny, których zaletą jest zaprojektowana i niebawem realizowana linia tramwajowa do centrum miasta (jej przystanek znajdzie się tuż obok Przestrzeni Banacha), zaś samo osiedle powstanie na przewiewnym wzniesieniu.

 

Przestrzenie Banacha to coś więcej niż mieszkanie.

W CZYM OBJAWIA SIĘ GENIALNOŚĆ PRZESTRZENI BANACHA?
W ASPEKCIE FUNKCJONALNYM OZNACZA ONA:

Mieszkania o zróżnicowanych metrażach, dopasowane do potrzeb zarówno rodzin jak i singli

Funkcjonalnie i kreatywnie zaaranżowane części wspólne, które z każdym kolejnym etapem oferują coraz więcej relaksu i rozrywki, dopełniając się wzajemnie.

Doskonałe położenie na wzniesieniu, zapewniające piękne widoki, kontakt z naturą i – co z pewnością nie jest w Krakowie bez znaczenia – dobrą wentylację osiedla.

 

Inwestycja nosi nazwę od wybitnego krakowskiego matematyka, który przyczynił się do rozwoju matematyki i fizyki kwantowej – Stefana Banacha. Stefan Banach powiedział, że „matematyka jest najpiękniejszym i najpotężniejszym tworem ducha ludzkiego”. Tworząc inwestycję Przestrzenie Banacha staraliśmy się również z matematyczną precyzją odzwierciedlić ducha genialnej prostoty, która przełoży się na funkcjonowanie osiedla jak samowystarczalnej dzielnicy.