Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Dom przy Ruczaju

Lokalizacja

ul. Obrońców Helu Kraków

Data realizacji

IV Q 2022

Dostępne metraże

28 - 68 m2

Ilość mieszkań

18

Biuro sprzedaży

ul. Wadowicka 3A, Kraków
+48 12 290 05 05
mieszkania@buma.com.pl

www.domprzyruczaju.pl

Być u siebie

Na krakowskich Dębnikach, w południowo – zachodniej części miasta zaprojektowaliśmy kameralne budynki mieszkalne harmonijnie wpasowane w niską zabudowę jednorodzinną. Poznaj nową inwestycję Grupy BUMA przy ul. Obrońców Helu, zaprojektowaną z myślą o wygodzie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Dom przy Ruczaju powstaje w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie tuz po sąsiedzku znajdują się rozległe tereny zielone objęte ochroną w ramach programu Natura 2000. Roztacza się stąd malowniczy widok na krakowskie Bielany z klasztorem Kamedułów w tle, a pobliskie ścieżki rowerowe, tereny do spcerów i rekreacji zapraszają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Poczuj się jak w domu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna inwestycja, składająca się zaledwie z 18 mieszkań. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni maja sprawiać, aby każdy poczuł sie tu jak w domu.

Na przestrzeniach parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkani ao powierzchni od 28 m2 do 68 m2, sa wśód nich mieszkania jedno- dwu- trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został wielostanowiskowy podziemny garaż.