Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Pomoc ma moc! Pomaganie leży w naszej naturze.

Grupa BUMA podejmuje działania, które zbliżają ją do lokalnych społeczności. Takie podejście zakłada dbałość o dobre relacje oraz wsłuchiwanie się w potrzeby swojego otoczenia.
W ramach różnych projektów Grupa BUMA stawia na zaangażowanie swoich pracowników w działalność charytatywną oraz stara się wspierać młode talenty. W 2017 roku byliśmy jednym z fundatorów głównej nagrody dla laureata w konkursie organizowanym przez Krakowską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej działającej przy Politechnice Krakowskiej. Prace konkursowe miały na celu pokazanie możliwych kierunków przyszłej modernizacji budynku Domu Technika, a najlepsze z nich zostały przedstawione na wystawie jubileuszowej w dniu 5 lipca 2017 r. na Plantach Krakowskich, przy budynku Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Grupa BUMA aktywnie wspiera działalność Fundacji Poland Business Run. W 2017 roku przekazaliśmy na rzecz Fundacji dwa lokale usługowe na jednym z wybudowanych przez nas osiedli mieszkaniowych, z przeznaczeniem pod pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacyjne. Beneficjenci fundacji, osoby z niepełnosprawnością narządów ruchu znajdą tam nie tylko niezbędną pomoc fizyczną, ale też wsparcie psychologów. Promując zarówno ideę niesienia pomocy jak i aktywny tryb życia nasi pracownicy cyklicznie biorą udział w organizowanym przez Fundację biegu charytatywnym w Krakowie i we Wrocławiu.