Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Grupa BUMA to zespół spółek działających w branży inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, a także generalnego wykonawstwa inwestycji. Zaufały nam tysiące klientów. Są wśród nich zarówno spółki, jak i osoby prywatne, które uznały, że to właśnie w naszych obiektach warto prowadzić biznes i mieszkać.

Debiutowaliśmy na rynku w 1991 roku. Blisko trzydzieści lat działalności inwestycyjnej dało efekt w postaci wybudowanych i oddanych do użytkowania ponad 2200 mieszkań, 300 domów jednorodzinnych, a także licznych obiektów biurowych na wynajem o powierzchni 296 000 metrów kwadratowych.  Najbardziej rozpoznawalnymi realizacjami Grupy BUMA są kompleksy biurowe Quattro Business Park wraz z budynkiem Five przy al. Bora-Komorowskiego oraz DOT Office przy ul. Czerwone Maki, innowacyjne osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Pylnej i kamienica przy ul. Solnej 1.

 

 

Nasze inwestycje to nie tylko obiekty biurowe o nowoczesnej architekturze czy budownictwo mieszkaniowe charakteryzujące się funkcjonalnością i wysokim standardem wykonania. Grupa BUMA znana jest także z nowatorskich rozwiązań z dziedziny budownictwa modułowego w autorskim systemie Bumati i Free-Dom, które zostały zrealizowane m. in. w Londynie.

Za sukcesem Grupy BUMA stoi zespół kreatywnych ludzi, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem oraz dbałością o każdy detal tworzą wyjątkowe budynki, zapewniając nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również komfortowe użytkowanie. We wszystkich realizacjach stosowane są  zaawansowane technologicznie rozwiązania spełniające bardzo wysokie standardy. Potwierdzeniem renomy Grupy BUMA w branży budownictwa biurowego i mieszkaniowego są zarówno liczne nagrody jak i zadowolenie naszych Klientów.