Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

DoWoli - nowa inwestycja mieszkaniowa Grupy BUMA
13.12.2021

Grupa BUMA rozpoczęła realizację nowej inwestycji mieszkaniowej DoWoli. Ten nowoczesny budynek mieszkaniowy powstaje na krakowskim Podgórzu u zbiegu ulic Malborskiej i Białoruskiej. To spokojne, zielone miejsce, tuż po sąsiedzku z nowo zrewitalizowanym Parkiem Duchackim. Najbliższa okolica to także znakomicie rozwinięta miejska infrastruktura: szkoły, przedszkola, liczne usługi, a także Bonarka City Center. Lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a także rowerem dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Blisko stąd na Kopiec Kraka, Krzemionki, czy plażę nad Zalewem Bagry.

Inwestycja DoWoli to 90 mieszkań o metrażu między 28-91 m2. Lokale wyróżniają się bardzo funkcjonalnymi układami oraz dużymi balkonami. Z mieszkań położonych na najwyższych kondygnacjach rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta oraz na Babią Górę.

Mieszkania z inwestycji DoWoli objęte są programem „Pod klucz” dającym możliwość skorzystania z oferty wykończenia mieszkania już w trakcie budowy.

Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na IV kw. 2023.
Wszystkie informacje o inwestycji DoWoli znajdziecie tutaj https://mieszkajdowoli.pl