Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Budynki biurowe z certyfikatem BREEAM!
18.05.2020

Po ostatnich sukcesach GRUPY BUMA w zakresie budowania ekologicznych biurowców w Krakowie (kolejne budynki biurowe z certyfikatem BREEAM) czas na podsumowanie.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy  ponad 200 tys. m2 powierzchni biurowej, która poddana została wielokryterialnej ocenie certyfikacji środowiskowej BREEAM zarówno w schemacie New construction – dla budynków nowo wybudowanych, jak i w schemacie In-use dla budynków już istniejących oceniając je w obszarze zarządzania budynkiem oraz w zakresie ekologicznej charakterystyki obiektu. Każdy z naszych budynków spełnia szczegółowe wymagania certyfikacji BREEAM również pod względem położenia inwestycji na mapie miasta – dostępu do komunikacji miejskiej, sklepów oraz infrastruktury rowerowej.

Grupę BUMA wyróżnia fakt, że byliśmy jednym z pionierów wyznaczania nowych standardów ekologicznych w budownictwie w Krakowie. Imponujące osiągnięcia w zakresie ochrony środowiska, komfortu użytkowania obiektów oraz wydajności budynków zdobyliśmy dzięki wiedzy i współpracy z profesjonalnymi podmiotami: #SWECO; #NAPE, oraz zatrudniając akredytowanego specjalistę BREEAM Accredited Professional. Ułatwia on zespołowi wysiłki w zakresie skutecznego planowania działań, ustalania priorytetów i negocjowania kompromisów wymaganych do osiągnięcia docelowej oceny BREEAM podczas formalnej oceny projektu.

GRUPA BUMA; #SWECO; #NAPE tworzą wspólny sukces: oddane do użytkowania budynki biurowe poświadczone certyfikatem BREEAM w zakresie wysokich standardów zielonego budownictwa!

Przed nami kolejne zrównoważone projekty i wyzwania do walki o ochronę środowiska czy to z użyciem certyfikacji BREEAM czy też innych jak LEED, WELL czy Fit well. Dzięki konsekwencji działania w obszarze budownictwa zrównoważonego posiadamy doświadczenie i wiedzę aby realizować budynki biurowe w najwyższym standardzie, dostarczając użytkownikom rozwiązania, których nie znajdą na innych budynkach.