Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Cu Office - rusza nowa inwestycja we Wrocławiu!
9.08.2017

Grupa BUMA wraz z partnerem REINO Deweloperski FIZ rozpoczęła nowa inwestycję, tym razem zlokalizowaną we Wrocławiu.

Cu Office to dwa budynki zlokalizowane w najstarszym i najbardziej rozwiniętym rejonie komercyjnym Wrocławia – Zachodnim Obszarze Biznesu. Kompleks biurowy Cu Office powstał przy wykorzystaniu energooszczędnych technologii oraz inteligentnych systemów monitorowania i sterowania funkcjonowaniem budynku, zapewniając tym samym komfort najemcom.

Biurowce oferują łącznie ponad 23 500 m2 wynajmowalnej powierzchni biurowo-usługowej. Powierzchnia wynajmowalna typowego piętra wynosi od 1 400 do 1 670 m2. Do budynków przynależą 504 miejsca postojowe (455 podziemnych i 49 miejsc naziemnych).

Z uwagi na lokalizację w prężnie rozwijającym się Zachodnim Obszarze Biznesu, Cu Office to doskonały wybór na siedzibę biura. Niewątpliwą zaletą kompleksu jest jego położenie, zapewniające dogodne połączenie z każdą dzielnicą we Wrocławiu. Kompleks znajduje się pomiędzy dwiema głównymi arteriami: ulicą Legnicką, która prowadzi z centrum do autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) oraz ulicą Strzegomską, łączącą centrum miasta z obwodnicą i portem lotniczym Strachowice. Zespół budynków jest obsługiwany przez dwa zjazdy z drogi publicznej: z ulicy Jaworskiej oraz ulicy Bolkowskiej.

O inwestorach:

REINO Deweloperski FIZ – fundusz deweloperski zarządzany przez REINO Partners, lidera rynku produków inwestycyjnych opartych o nieruchomości komercyjne i adresowanych do polskich inwestorów, w tym polskich struktur typu REIT. Obecnie posiada w zarządzaniu aktywa o wartości ponad 120 mln Euro.

Grupa BUMA – inwestor i deweloper – lider na rynku obiektów biurowych w Krakowie. Działa również w obszarze mieszkaniowych, zarządzania i obsługi technicznej nieruchomości, generalnego wykonawstwa inwestycji oraz generalnego wykonawstwa elewacji. Przez ponad 25 lat działalności Grupa BUMA zrealizowała obiekty biurowe o łącznej powierzchni wynajmowalnej około 200 000 m2 (20% rynku krakowskiego), kilkanaście osiedli mieszkaniowych oraz budynki mieszkalne w Londynie. Wśród najbardziej rozpoznawalnych i cenionych inwestycji znajdują się: Dot Office, Quattro Business Park wraz z budynkiem Five, Aleja Pokoju 5, Buma Square Business Park, Rondo Business Park, Onyx Office. Swoje siedziby posiadają tam czołowe, międzynarodowe firmy działające w sektorze BPO m.in.: Shell, Motorola, Samsung, Electrolux, Google, Oracle. Obecnie Grupa BUMA realizuje kompleksy biurowe: Tertium Business Park, Wadowicka 3 i kolejne etapy Dot Office w Krakowie oraz Cu Office we Wrocławiu.

Pliki do pobrania