Budujemy przyjazną

PRZESTRZEŃ

Grupa Buma nie zwalnia tempa - kolejny budynek w kompleksie DOT OFFICE
11.04.2017

Grupa Buma rozpoczęła realizację kolejnego budynku biurowego w ramach kompleksu DOT Office przy ul. Czerwone Maki/Podole w Krakowie. Budynek G oferuje 4 200 m2 powierzchni biurowej, uzupełnionej funkcją handlowo-usługową na parterze.

Budynek G, o powierzchni wynajmowalnej 4 200 m2 to najmniejsza z propozycji Grupy Buma w kompleksie Dot Office. Jak podkreśla inwestor, to odpowiedź na potrzeby klientów szukających z jednej strony kameralnego, szytego na miarę budynku, dla jednego, dwóch najemców, a z drugiej strony oferującego liczne udogodnienia dla pracowników.

Kompleks Dot Office, o powierzchni wynajmowalnej około 45 000 m2 zapewnia 2 restauracje, sklep spożywczy, kawiarnię, kiosk, bankomat. Planowane jest uruchomienie kliniki medycznej, fitness klubu oraz przedszkola. Deweloper przykłada również dużą wagę do zagospodarowania zewnętrznego – pomiędzy budynkami znajdują się strefy relaksu, zapewniające pracownikom możliwość odpoczynku w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości od kompleksu znajduje się wielostanowiskowy parking naziemny funkcjonujący w systemie Park & Ride oraz węzeł komunikacji miejskiej „Czerwone Maki” z szybkim tramwajem do centrum. Dot Office zlokalizowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej „Krakowski Park Technologiczny”.

Budowa budynku G zakończy się w II kwartale 2018 roku. W bezpośrednim sąsiedztwie, Inwestor planuje kolejny budynek biurowy o powierzchni 17.000 m2. Budowa rozpocznie się w III kwartale br.

Szczegółowe informację można uzyskać na stronie internetowej www.dotoffice.com.pl